Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Lubelski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Puławy: Galilea – następny przystanek w podróżach

13.10.2011, nieprzypisany

Cykl wykładów pt. Podróże po krajach biblijnych organizowany przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach i Koło Gospodyń Wiejskich w Oblasach tym razem zabrał uczestników w pasjonującą podróż do Galilei.

12 października prelegent szczegółowo przybliżył słuchaczom miasta wokół Jeziora Galilejskiego. Najważniejsze miasta Galilei to przede wszystkim Karmiel, Nazaret, Ma'alot-Tarshiha, Migdal HaEmeq i Afula. Portowe miasto Hajfa, mimo że leży poza Galileą, stanowi administracyjne i komercyjne centrum regionu.

– Jednego z uczestników tak wciągnął się w temat, że zaczął snuć plany wyjazdu na wycieczkę do Izraela – opowiada Anna Karpeta, kierownik filii ChSCh w Puławach.– Przyniósł nam mapę i pokazywał dawną świątynię, która została zburzona. Generalnie uczestnikom bardzo podoba się idea wykładów. Niektórzy z nich mają już swoje lata i nie pojadą w tak daleką podróż ze względów zdrowotnych i finansowych.

Podróże po krajach biblijnych odbywają się remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Oblasach.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
ul. Niecała 4/4
20-080 Lublin

Nr konta bankowego:
44 2030 0045 1110 0000 0270 6680

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij