Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Lubelski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Puławy: jak poradzić sobie z depresją?

27.03.2014, Kluby zdrowia

Już 31 marca w Osiedlowym Domu Kultury „Amik” w Puławach odbędzie się wykład pt. Depresja – źródło uzależnień. Skąd się bierze i jak ją naturalnie leczyć? Gościem spotkania będzie dr Zdzisław Ples, rektor Podkowiańskiej Wyższej Szkoły Medycznej.

Spotkanie będzie pierwszą odsłoną projektu „Klub Zdrowia – czyli sposób na poprawię stanu zdrowia fizycznego i psychicznego” współfinansowanego przez Urząd Miasta Puławy. Kolejne spotkania z tego cyklu odbywać się będą przez cały rok, a prowadzić je będą promotorzy, terapeuci i edukatorzy zdrowia, psycholodzy i dietetycy. Realizatorem zadania jest filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Puławach    

Celem projektu jest zmiana świadomości mieszkańców w zakresie przyczyn powstawania chorób cywilizacyjnych, w tym przyczyn związanych z uzależnieniem od alkoholu i nikotyny.

Uczestnicy poznają m.in. sposoby zapobiegania chorobom, a także zwiększą swoje umiejętności w zakresie przygotowywania zdrowych i tanich posiłków.

Początek spotkania na temat depresji 31 marca, o godzinie 17 w Osiedlowym Domu Kultury „Amik”, przy ul. Skłodowskiej 4.

jl, red. aw

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
ul. Niecała 4/4
20-080 Lublin

Nr konta bankowego:
44 2030 0045 1110 0000 0270 6680

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij