Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Lubelski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Puławy: Pasztet ze słonecznika? Niemożliwe!

4.05.2011, Kluby zdrowia

Puławski klub zdrowia, prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) działa od niedawna, a już zdążył zaskoczyć. Jeden z uczestników ostatnich zajęć nie mógł uwierzyć, że z pospolitego słonecznika można wyczarować pasztet. Aby to sprawdzić, przyszedł na kwietniowe spotkanie. I przy okazji dowiedział się wielu ciekawych rzeczy.

Alina Ciupa, promotor zdrowia mówiła 27 kwietnia o tym, jak pokonać chorobę nowotworową. Jeden z przykładów, jakie podała, stanowiło badanie na grupie mężczyzn z wykrytym wczesnym stadium raka prostaty. Zmiana diety na wegetariańską, co najmniej pół godziny aktywności fizycznej dziennie oraz wyciszenie i spokój sprawiły, że choroba cofnęła się u 100% z nich.

Oprócz interesującego wykładu była możliwość wzięcia udziału w degustacji – tym razem pasztetu z soczewicy i pasty z groszku. Uczestnicy mogli także zaopatrzyć się w książki dotyczące zdrowego stylu życia.

Klub zdrowia to atrakcyjna propozycja zarówno dla znawców, jak i laików tematyki zdrowotnej. Dlatego klub w Puławach serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnych comiesięcznych spotkaniach.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz jej przekazać 1% podatku (KRS 0000220518).

(aw)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
ul. Niecała 4/4
20-080 Lublin

Nr konta bankowego:
44 2030 0045 1110 0000 0270 6680

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij