Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Lubelski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Puławy: posłuchaj i pomóż dzieciom – dwa koncerty charytatywne

28.04.2017, Bądź Solidarny w Potrzebie

Wolontariusze puławskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) serdecznie zapraszają na dwa koncerty charytatywne w wykonaniu chóru „Gloria” z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Brześciu na Białorusi. Celem imprez jest zebranie środków na leczenie dwóch ciężko chorych chłopców, siedmioletniego Artura i czteroletniego Kuby.

Chórzyści wystąpią w niedzielę, 14 maja 2017 r. w kościołach parafialnych w Górze Puławskiej i w Gołębiu.

Podczas koncertu o godzinie 12.30, który odbędzie się w kościele parafialnym pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej wolontariusze będą zbierać na leczenie i rehabilitację siedmioletniego Arturka z Góry Puławskiej, cierpiącego na encefalopatię z mimowolnymi ruchami o typie pozapiramidowym.

Drugi koncert odbędzie się o godzinie 16 w kościele parafialnym pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu. Środki zebrane w trakcie koncertu zostaną przekazane na leczenie czteroletniego Kubusia ze Skoków, który choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną i przebywa pod opieką oddziału hematologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, w Lublinie.

Chór „Gloria” istnieje od 1977 r., obecnie występuje pod dyrekcją pani Olesii Zvorykiny.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
ul. Niecała 4/4
20-080 Lublin

Nr konta bankowego:
44 2030 0045 1110 0000 0270 6680

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij