Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Lubelski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Puławy: przetworzona żywność. Czy jesteśmy na nią skazani?

3.12.2014, Kluby zdrowia

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach zapraszają na ostatnie spotkanie z cyklu „Klub Zdrowia – czyli sposób na poprawię stanu zdrowia fizycznego i psychicznego”. Wstęp wolny.

Produkcja żywności na masową skalę sprawia, że wiele produktów, które znajdujemy w sklepie, przypomina swoim składem… tablicę Mendelejewa. Czy możemy jakoś temu zaradzić?

Jadwiga Ryska, prelegentka na kolejnym spotkaniu klubu zdrowia wskaże, jak możemy zastąpić sztuczną żywność. Na spotkaniu poznamy sposoby na wykorzystanie w codziennym jadłospisie m.in. takich prostych i tradycyjnych produktów jak pszenica, kukurydza czy soja.

Spotkanie będzie ostatnią odsłoną projektu „Klub Zdrowia – czyli sposób na poprawię stanu zdrowia fizycznego i psychicznego” współfinansowanego przez Urząd Miasta Puławy. Podczas kolejnych spotkań z tego cyklu odbywały się wykłady prowadzone przez promotorów zdrowia, terapeutów, edukatorów zdrowia, psychologów i dietetyków. Zadanie realizuje filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach.

Początek zajęć 8 grudnia, o godzinie 17 w Osiedlowym Domu Kultury „Amik”, przy ul. Skłodowskiej 4.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
ul. Niecała 4/4
20-080 Lublin

Nr konta bankowego:
44 2030 0045 1110 0000 0270 6680

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij