Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Lubelski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Puławy: ze stresem można żyć, ale trzeba wiedzieć jak

20.02.2013, Kluby zdrowia

Ruszył Klub Zdrowia w Puławach. Tematem najbliższego spotkania będzie stres. Organizatorzy zapraszają na zajęcia wszystkich zainteresowanych zmianą stylu życia na zdrowszy. W programie ciekawy wykład, degustacja potraw oraz pomiar ciśnienia. Udział w spotkaniach klubu zdrowia jest bezpłatny.

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach serdecznie zaprasza na zajęcia, które odbędą się w poniedziałek, 25 lutego, o godzinie 17:30 w Domu Kultury „Amik”, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4. Będzie to drugie spotkanie nowo utworzonego klubu.

Wolontariusze będą kontynuować temat stresu z pierwszego spotkania. Wówczas prelegent, Mariusz Maikowski, omówił fizyczne objawy stresu oraz to, jak je łagodzić. Szczególne znaczenie ma tutaj zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna. Na najbliższych zajęciach zostanie omówiona sfera emocjonalna – jak przygotować psychikę na stres.

– Żyjemy w czasach, w których każdemu towarzyszy stres. Nie stresują się tylko te osoby, które nie żyją – mówi Alina Ciupa, promotor zdrowia i kierownik Klubu Zdrowia w Puławach. – Trzeba rozpoznać czynnik wywołujący stres i nauczyć się kontrolować organizm. Stresor będzie zawsze, ale reakcja może być różna. Musimy nauczyć się właśnie tych prawidłowych reakcji.

Spotkania Klubu Zdrowia w Puławach odbywać się będą w każdy ostatni poniedziałek miesiąca. W ofercie klubu są ciekawe wykłady, degustacje zdrowych potraw, pomiar ciśnienia, możliwość wymiany doświadczeń. Klub daje też sposobność po prostu do miłego spędzenia czasu.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
ul. Niecała 4/4
20-080 Lublin

Nr konta bankowego:
44 2030 0045 1110 0000 0270 6680

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij